WITAMY W ŚWIECIE FOKI

Szanowni Państwo skoro już jesteście na tej stronie to znaczy że zastanawiacie się nad zapisaniem swojego dziecka do naszej sekcji pływackiej, z czego bardzo się cieszymy. Postaramy się krótko wyjaśnić najważniejsze informacje. W tym roku szkolnym organizujemy nabór do dwóch grup treningowych dla dzieci z klas II – IV szkół podstawowych


FOCZKI I

Doskonalenie nauki pływania zajęcia 3 w tygodniu: poniedziałek, wtorek, czwartek godzina 16.00–16.45. Warunkiem przyjęcia do grupy jest umiejętność przepłynięcia długości basenu na grzbiecie.

FOCZKI II

Doskonalenie nauki pływania zajęcia 3 w tygodniu: poniedziałek, wtorek, czwartek godzina 16.45–17.30. Warunkiem przyjęcia do grupy jest umiejętność przepłynięcia długości basenu na grzbiecie.

FOCZKI III

Doskonalenie nauki pływania zajęcia 2 x w tygodniu: środa i piątek godzina 16.45–17.30. Warunkiem przyjęcia do grupy jest umiejętność przepłynięcia długości basenu na grzbiecie

FOCZKI IV

Nauka pływania od podstaw zajęcia 2 x w tygodniu: środa i piątek godzina 16.00–16.45.


Szanowni Państwo zapisując dziecko do naszego klubu w sezonie 2021/2022 akceptujecie Państwo jego regulamin, /zachęcamy do zapoznanie się/  składacie pisemną deklarację uczestnictwa w zajęciach oraz wyrażacie zgodę na opłacanie miesięcznych składek klubowych w wysokości:

  • 150 zł I i II zajęcia 3 x w tygodniu.

Zajęcia rozpoczynamy od 6 września 2021 roku.

W przypadku akceptacji naszego regulaminu, prosimy o dokonanie wstępnych zapisów poprzez formularz kontaktowy i wysłanie informacji z podaniem:
Imię i Nazwisko dziecka, grupa do której dokonujecie zapisu oraz wiek dziecka.

Jeżeli macie Państwo jakieś pytania zapraszamy do kontaktu telefonicznego 505 102 303.

Jeśli wszystko jest jasne zapraszamy na pierwsze zajęcia, przed którymi prosimy o przekazanie nam – Deklaracji uczestnictwa w zajęciach.

ZACHĘCAMY RÓWNIEŻ DO ZAPOZNANIA SIĘ Z INFORMACJĄ ODNOŚNIE ZASAD BEZPIECZNEGO KORZYSTANIA Z PŁYWALNI PODCZAS ZAJĘĆ NAUKI I DOSKONALENIA PŁYWANIA DOSTĘPNĄ NA PŁYWALNI KRYTEJ.