WITAMY W ŚWIECIE FOKI

Szanowni Państwo skoro już jesteście na tej stronie to znaczy że zastanawiacie się nad zapisaniem swojego dziecka do naszej sekcji pływackiej, z czego bardzo się cieszymy. Postaramy się krótko wyjaśnić najważniejsze informacje. W tym roku szkolnym prowadzimy szkolenie w trzech grupach treningowych dla dzieci ze szkół podstawowych.

Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki o godzinie 16:00 lub 16:45

W celu zapisania do klubu prosimy o bezpośredni kontakt z trenerem.


Zapisując dziecko do naszego klubu w sezonie 2022/2023 akceptujecie Państwo jego regulamin, /zachęcamy do zapoznanie się/  składają Państwo pisemną deklarację uczestnictwa w zajęciach oraz wyrażacie zgodę na opłacanie miesięcznych składek klubowych w wysokości 150 zł miesięcznie.

Zajęcia rozpoczynamy od 6 września 2022 roku.

Po akceptacji naszego regulaminu, prosimy o dokonanie zapisu poprzez formularz kontaktowy i wysłanie informacji z podaniem:
Imię i Nazwisko oraz wiek dziecka

Jeżeli macie Państwo jakieś pytania zapraszamy do kontaktu telefonicznego 505 102 303.

Jeśli wszystko jest jasne zapraszamy na pierwsze zajęcia, przed którymi prosimy o przekazanie nam – Deklaracji uczestnictwa w zajęciach.

Deklaracja do pobrania na stronie

ZACHĘCAMY RÓWNIEŻ DO ZAPOZNANIA SIĘ Z INFORMACJĄ ODNOŚNIE ZASAD BEZPIECZNEGO KORZYSTANIA Z PŁYWALNI PODCZAS ZAJĘĆ NAUKI I DOSKONALENIA PŁYWANIA DOSTĘPNĄ NA PŁYWALNI KRYTEJ.