WITAMY W ŚWIECIE FOKI

Szanowni Państwo skoro już jesteście na tej stronie to znaczy że zastanawiacie się nad zapisaniem swojego dziecka do naszej sekcji pływackiej, z czego bardzo się cieszymy. Postaramy się krótko wyjaśnić najważniejsze informacje. W tym roku szkolnym organizujemy nabór do czterech grup treningowych dla dzieci z klas II – IV szkół podstawowych


FOCZKI I

Doskonalenie nauki pływania zajęcia 3 w tygodniu: poniedziałek, wtorek, czwartek godzina 16.45–17.30. Warunkiem przyjęcia do grupy jest umiejętność przepłynięcia długości basenu na grzbiecie.

FOCZKI II

Nauka pływania od podstaw zajęcia 3 x w tygodniu: poniedziałek, wtorek, czwartek godzina 16.00–16.45.

FOCZKI III

Doskonalenie nauki pływania zajęcia 2 x w tygodniu: środa i piątek godzina 16.45–17.30. Warunkiem przyjęcia do grupy jest umiejętność przepłynięcia długości basenu na grzbiecie

FOCZKI IV

Nauka pływania od podstaw zajęcia 2 x w tygodniu: środa i piątek godzina 16.00–16.45.


Szanowni Państwo zapisując dziecko do naszego klubu w sezonie 2020/2021 akceptujecie Państwo jego regulamin, /zachęcamy do zapoznanie się/  składacie pisemną deklarację uczestnictwa w zajęciach oraz wyrażacie zgodę na opłacanie miesięcznych składek klubowych w wysokości:

  • 150 zł dla FOCZKI I i II zajęcia 3 x w tygodniu,
  • 100 zł dla FOCZKI III i IV zajęcia 2 x w tygodniu.

Zajęcia rozpoczynamy od poniedziałku 21 września 2020 roku.

W przypadku akceptacji naszego regulaminu, prosimy o dokonanie wstępnych zapisów poprzez formularz kontaktowy i wysłanie informacji z podaniem:
Imię i Nazwisko dziecka, grupa do której dokonujecie zapisu oraz wiek dziecka.

Po zapisaniu do grupy otrzymacie Państwo potwierdzającą  informacje zwrotną.

Jeżeli macie Państwo jakieś pytania zapraszamy do kontaktu telefonicznego 505 102 303.

Jeśli wszystko jest jasne zapraszamy na pierwsze zajęcia, przed którymi prosimy o przekazanie nam – Deklaracji uczestnictwa w zajęciach.

ZACHĘCAMY RÓWNIEŻ DO ZAPOZNANIA SIĘ Z INFORMACJĄ ODNOŚNIE ZASAD BEZPIECZNEGO KORZYSTANIA Z PŁYWALNI PODCZAS ZAJĘĆ NAUKI I DOSKONALENIA PŁYWANIA DOSTĘPNĄ NA PŁYWALNI KRYTEJ.