SPORTOWE ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Szanowni Państwo Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy istnieje  od ponad 15 lat, w tym czasie zdobyliśmy niezliczoną ilość doświadczenia w pracy z dziećmi w zakresie, nauki pływania jak również w treningu pływackim. Mamy swoje pomysły na to jak pokonać bariery w trakcie nauki, czy zwrócić uwagę na istotny element w doskonaleniu pływania. Jako trenerzy odnieśliśmy liczne sukcesy. Na naszych zajęciach chcemy podzielić się z Wami swoją wiedzą i pomóc Wam  zrobić kolejny krok w wodzie, co otworzy przed Wami drogę do pięknego Świata Sportów Wodnych oraz zapewnić Waszym dzieciom  bezpieczeństwo przebywania w pobliżu akwenów wodnych. Przedstawiamy również ofertę dodatkowych zajęć sportowych z którymi mieliśmy kontakt osobiście i które z powodzeniem mogą być wykorzystane w trosce o nasze zdrowie.


Nauka pływania od podstaw

Nauka pływania od podstaw to zajęcia skoncentrowane głównie na oswajaniu ze środowiskiem wodnym opanowanie elementarnych ruchów w wodzie w celu późniejszej nauki.  Jest to bardzo ważny etap w procesie nauki pływania dlatego bardzo ważne jest aby był przeprowadzony przez wykwalifikowanego specjalistę. Złe nawyki powstałe na tym etapie potrafią uniemożliwić lub opóźnić późniejszy rozwój w zakresie pływania. Po oswojeniu ze środowiskiem wodnym  naukę zaczynamy od stylu grzbietowego i w miarę postępów przechodzimy do kolejnych styli pływackich, skoków i nawrotów.

Nauka pływania i angielski w tym samym czasie

To nowa forma nauki pływania z językiem angielskim. Zajęcia adresowane są do osób, które chcą uczyć się jednocześnie pływania i języka angielskiego. Dzieci za każdym razem uczą się nowego słownictwa, które wykorzystują w zabawach ruchowych podczas pływania. Nauka nie musi być nudna, Twoje dziecko z pewnością polubi nasze lekcje które będą wyzwaniem dla Niego i dla nas również.

Zajęcia na basenie dla obcokrajowców

Jeśli chciałbyś/chciałabyś aby Twoje dziecko rozpoczęło naukę pływania na basenie, jednak jako obcokrajowiec masz trudności z uwagi na język, którym posługują się instruktorzy, ta forma zajęć będzie dla Ciebie i Twojej pociechy idealnym rozwiązaniem. Zapraszamy na zajęcia prowadzone w języku angielskim. Gwarantujemy naukę i dobrą zabawę. Jeśli chcesz te zajęcia mogą być skoncentrowane na pomocy w nauce języka polskiego.

Doskonalenie wybranych elementów techniki pływania

Podczas tych zajęć kładziemy nacisk na doskonalenie tych elementów technicznych poszczególnych styli pływackich, które mają bezpośrednie przełożenie na poprawę ekonomiczność i efektywność pływania. Może to być na przykład: praca ramion pod wodą, nad wodą, praca nóg, koordynacja pracy ramion z oddechem i inne.

Optymalizacja techniki pływania – analiza Video

Analiza wybranego stylu pływackiego na podstawie nagrania video – zalecenia do dalszej pracy

Przygotowywanie do egzaminów i sprawdzianów

Przygotowanie do egzaminów na uczelnie wyższe lub do egzaminów związanych ze specyfiką zawodu.

 


Tenis stołowy

Nauka gry w tenisa stołowego od podstaw.


Informacje

Indywidualna lekcja nauki pływania – 80 zł

Indywidualna lekcja nauki pływania  dwie osoby na lekcji – 100 zł

Analiza video techniki pływania  – 150 zł

Wpłatę należy dokonać na konto klubu:

MUKS FOKA SANDOMIERZ
29 1020 4926 0000 1102 0028 1584
tytułem – imię i nazwisko dziecka – zajęcia indywidualne

Zajęcia prowadzone są przez absolwentów Akademii Wychowania Fizycznego, wykwalifikowanych trenerów pływania klasy II, którzy mają za sobą lata uprawiania sportu i postanowili w pracy zawodowej podzielić się swoją sportową pasją i aktywnym stylem życia.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów

Kontakt