SPORTOWE ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

zanowni Państwo Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy istnieje  od ponad 15 lat, w tym czasie zdobyliśmy niezliczoną ilość doświadczenia w pracy z dziećmi w zakresie, nauki pływania jak również w treningu pływackim. Mamy swoje pomysły na to jak pokonać bariery w trakcie nauki, czy zwrócić uwagę na istotny element w doskonaleniu pływania. Jako trenerzy odnieśliśmy liczne sukcesy. Na naszych zajęciach chcemy podzielić się z Wami swoją wiedzą i pomóc Wam  zrobić kolejny krok w wodzie, co otworzy przed Wami drogę do pięknego Świata Sportów Wodnych oraz zapewnić Waszym dzieciom  bezpieczeństwo przebywania w pobliżu akwenów wodnych. Przedstawiamy również ofertę dodatkowych zajęć sportowych z którymi mieliśmy kontakt osobiście i które z powodzeniem mogą być wykorzystane w trosce o nasze zdrowie.


Nauka pływania od podstaw

Nauka pływania od podstaw to zajęcia skoncentrowane głównie na oswajaniu ze środowiskiem wodnym opanowanie elementarnych ruchów w wodzie w celu późniejszej nauki.  Jest to bardzo ważny etap w procesie nauki pływania dlatego bardzo ważne jest aby był przeprowadzony przez wykwalifikowanego specjalistę. Złe nawyki powstałe na tym etapie potrafią uniemożliwić lub opóźnić późniejszy rozwój w zakresie pływania. Po oswojeniu ze środowiskiem wodnym  naukę zaczynamy od stylu grzbietowego i w miarę postępów przechodzimy do kolejnych styli pływackich, skoków i nawrotów.

Nauka pływania i angielski w tym samym czasie

To nowa forma nauki pływania z językiem angielskim. Zajęcia adresowane są do osób, które chcą uczyć się jednocześnie pływania i języka angielskiego. Dzieci za każdym razem uczą się nowego słownictwa, które wykorzystują w zabawach ruchowych podczas pływania. Nauka nie musi być nudna, Twoje dziecko z pewnością polubi nasze lekcje które będą wyzwaniem dla Niego i dla nas również.

Zajęcia na basenie dla obcokrajowców

Jeśli chciałbyś/chciałabyś aby Twoje dziecko rozpoczęło naukę pływania na basenie, jednak jako obcokrajowiec masz trudności z uwagi na język, którym posługują się instruktorzy, ta forma zajęć będzie dla Ciebie i Twojej pociechy idealnym rozwiązaniem. Zapraszamy na zajęcia prowadzone w języku angielskim. Gwarantujemy naukę i dobrą zabawę. Jeśli chcesz te zajęcia mogą być skoncentrowane na pomocy w nauce języka polskiego.

Doskonalenie wybranych elementów techniki pływania

Podczas tych zajęć kładziemy nacisk na doskonalenie tych elementów technicznych poszczególnych styli pływackich, które mają bezpośrednie przełożenie na poprawę ekonomiczność i efektywność pływania. Może to być na przykład: praca ramion pod wodą, nad wodą, praca nóg, koordynacja pracy ramion z oddechem i inne.

Optymalizacja techniki pływania – analiza Video

Analiza wybranego stylu pływackiego na podstawie nagrania video – zalecenia do dalszej pracy

Przygotowywanie do egzaminów i sprawdzianów

Przygotowanie do egzaminów na uczelnie wyższe lub do egzaminów związanych ze specyfiką zawodu.

Integracja sensoryczna w wodzie – uzupełnienie terapii

Integracja sensoryczna w wodzie to doskonałe uzupełnienie terapii na lądzie. Odpowiednio przeprowadzona terapia w wodzie pomaga pacjentom w pracy nad czuciem własnego ciała i planowaniem ruchu, co może przełożyć się na ich lepsze funkcjonowanie na ladzie w czynnościach codziennych. Zastosowanie wyporu i ruchu w wodzie pozwala uspokoić, uporządkować wrażenia czuciowe i doprowadzić do poprawy świadomości ciała.
Dzięki temu dziecko staje się lepiej zorganizowane ruchowo i łatwiej przychodzi mu wyko¬nywanie bardziej złożonych czynności. Przebywanie w środowisku wodnym dodatkowo zwiększa poziom uwagi i motywacji pacjenta, co w efekcie może przełożyć się na lepszą realizację celów terapeutycznych. Nie bez znaczenia jest też fakt, że środowisko wodne redukuje ból i zmniejsza sztywność tkanek miękkich.


Bieganie

Podczas tych zajęć dowiesz się niezbędnych informacji na temat biegania, sprzętu, stroju czy też zakresów treningowych oraz weźmiesz udział w specjalnie przygotowanych zajęciach biegowych z elementami ćwiczeń ogólnorozwojowych. Dowiesz się jak stworzyć własny plan biegowy.


Zajęcia rowerowe – kolarstwo

Wszystko czego potrzebujesz aby wykorzystać rower w systematycznej aktywności fizycznej, idealnie rozwiązanie dla osób mających problemy ze stawami kolanowymi. Dowiesz się jak niewiele potrzeba aby rower stał się urządzeniem z którego możesz korzystać przez cały rok bez względu na warunki atmosferyczne. Weźmiesz udział w specjalnie przygotowanych zajęciach rowerowych. Dowiesz się jak stworzyć własny plan treningowy oraz popatrzysz na kolarstwo z zupełnie innej strony.


Ćwiczenia wzmacniające i modelujące sylwetkę na siłowni

Zajęcia na siłowni z zaprojektowanym pod Ciebie zestawem ćwiczeń wzmacniających i modelujących sylwetkę . Zajęcia uzupełniające dla takich sportów jak bieganie, pływanie, czy jazda na rowerze. Ćwiczenia stabilizujące.


Joga metodą B.K.S. IYENGAR

Grupowe zajęcia Jogi – kontakt 505 078 001


Tenis stołowy

Nauka gry w tenisa stołowego od podstaw.


Informacje

Zajęcia prowadzimy w dwóch pakietach umawiając się na ustaloną wcześniej godzinę zajęć i miejsce /z wyłączeniem zajęć z JOGI i analizy Video/

  • Pakiet podstawowy
    4 godziny zajęć z częstotliwością 1 x w tygodniu – Cena 280 zł
  • Pakiet rozszerzony
    8 godzin zajęć z częstotliwością 2 x w tygodniu – Cena 560 zł

Wpłatę należy dokonać na konto klubu:

MUKS FOKA SANDOMIERZ
29 1020 4926 0000 1102 0028 1584
tytułem – imię i nazwisko dziecka – zajęcia indywidualne

Zajęcia prowadzone są przez absolwentów Akademii Wychowania Fizycznego, wykwalifikowanych trenerów pływania klasy II, oraz terapeutów integracji sensorycznej którzy mają za sobą lata uprawiania sportu i postanowili w pracy zawodowej podzielić się swoją sportową pasją i aktywnym stylem życia.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów:
Paweł: p.blajszczak@op.pl, tel. 505 102 303,
Marcin: tel.: 697 523 436

Kontakt